Aktualności Aktualności

Współpraca z podmiotami wspierającymi

Współpraca z podmiotami wspierającymi

Projekt „Ogień w lesie a przyroda” rusza pełną parą. 3 września zespół ds. obsługi projektu spotkał się z instytucjami, z którymi będzie współpracował w jego realizacji. Celem kampanii jest podniesienie świadomości mieszkańców wsi w zapobieganiu pożarom lasów.

Artykuły prasowe

Zapraszamy do złożenia oferty na: "Przygotowanie 5 całostronicowych artykułów prasowychw wraz ze zdjęciami i/lub grafikami do kampanii "Świadomi zagrożenia" realizowanej w ramach programu LIFE+.

Badanie CATI

Zapraszamy do złożenia oferty na "Przeprowadzenie badania ankietowego z wykorzystaniem systemu Computer Assisted Telephone Interview - CATI w ramach projektu LIFE+ Ogień w lesie a przyroda II - drugi etap kampanii informującej społeczeństwo o zagrożeniu pożarowym w lasach LIFE09 INF/PL/000275.

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty na zakup czasu antenowego w radio i telewizji

Informujemy, że najkorzystniejszą ofertę na „Zakup czasu antenowego w radio i telewizji dla kampanii promującej odpowiedzialne zachowanie w lasach i zapobieganie ich pożarom w ramach projektów LIFE+”.

Konferencja inauguracyjna projektu „Ogień w lesie a przyroda II"

Dyrekcja Generalna Lasów Państwowych uprzejmie zaprasza do wzięcia udziału w konferencji inauguracyjnej kampanii informacyjno – edukacyjnej „Świadomi zagrożenia” realizowanej w ramach projektu LIFE+ „Ogień w lesie a przyroda II – drugi etap kampanii informującej społeczeństwo o zagrożeniu pożarowym w lasach”. Konferencja odbędzie się dniu 21.06.2011r. w godz. 10 – 15 w auli Centrum Kongresowego Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie al. 29 listopada 46. Wydarzenie ma na celu przedstawienie działań realizowanych w ramach kampanii mających na celu spadek liczby pożarów lasów powodowanych przez człowieka, uwypuklenie ogromnych strat powodowanych przez pożary lasów, a także zaprezentowanie innych działań podejmowanych przez Lasy Państwowe w dziedzinie ochrony przeciwpożarowej. Prosimy o potwierdzenie udziału w konferencji na adres mailowy j.zadura@lasy.gov.pl do dnia 20.06.2011r. do godz.12.00.

Konferencja informacyjna projektu LIFE+ "Ogień w lesie a przyroda..."

W dniu 30 września bieżącego roku o godzinie 10 w Ośrodku Edukacji Ekologicznej i Integracji Europejskiej Lasów Państwowych w Jedlni – Letnisku podczas XI Warsztatów dla Liderów Edukacji Leśnej odbyła się prezentacja realizowanej przez Lasy Państwowe w ramach Programu LIFE+ kampanii informacyjno – edukacyjnej „Ogień w lesie a przyroda – podniesienie świadomości mieszkańców terenów wiejskich w zakresie zapobiegania pożarom lasów”.

Publikacja artykułów i reklam w dziennikach regionalnych w ramach projektów Life+

Zapraszamy do złożenia oferty na "Publikację artykułów i reklam w dziennikach regionalnych w ramach projektów Life+".

Rekrutacja uczestników szkoleń dla nauczycieli gimnazjalnych i przedstawicieli OSP

Zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnych szkoleniach kierowanych do nauczycieli gimnazjalnych oraz przedstawicieli Ochotniczych Straży Pożarnych.
— Pozycji na stronie: 20
Wyświetlanie 61 - 80 z 91 rezultatów.